Sincan Çekici - Oto Kurtarma

 

Sincan Çekici İçin Hemen Arayın !

Çekici ihitiyacınız olduğunda "7/24 Sincan Çekici" için bizi aramanız yeterli. Uygun fiyat ve tecrübeli kadrosuyla çekiciyolda sizlere Sincan yol yardım desteği sunmaktadır. Bütün il ve ilçelerde geniş hizmet ağıyla oto çekici ve oto kurtarma hizmeti veren @cekiciyolda, Sincan oto çekici olarak sizlere en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyoruz. Sincan iç bölgeleri ve geri kalan her bölgesinde Sincan Oto Kurtarma, yolda kaldığınız anda derhal sizlere yardımcı olmaktadır. Sincan oto kurtarıcının sizlere hizmet verebilmesi için yapmanız gereken "7/24 Sincan çekici" sağlayan 0541 77 24 777 hattımızdan bizlere ulaşmaktır. Çağrınızla beraber aracın cinsi, arızası, tam olarak nerede kaldığınıza dair lokasyon bilgileri alınır. Bu bilgiler ışığında en yakın oto kurtarma Sincan ekibimiz hemen yola çıkarak mevcut konumunuzda sizlere "Sincan oto çekici" hizmeti sunar.

 

 

 

 

Sincan Oto Kurtarma Hizmet Bölgeleri ?

Sincan Kurtarıcı, aracınızın hareket kabiliyetini kaybetmesi sonucu yakın alanlar  ve bütün çevre bölgelerde sizlere Sincan 7/24 çekici olarak hizmet verme imkanına sahiptir. Önemli olan yolda kalan veya aracını hareket ettiremeyen müşterilerimizin sakinliğini koruyarak bizlere mevcut konumlarını iletmeleridir. Aracın ilçe merkezinde ve taşrada kalması, bulunduğu yere oto çekici Sincan ekibinin rahat bir şekilde konum alıp alamaması çok doğru analiz edilmelidir. Müşterilerimizin bulundukları lokasyonla araçlarını çektirmek istedikleri lokasyon arasındaki mesafe ücretlendirme için en önemli konulardan biridir.

 

 

 

 

Sincan Çekici Nasıl Çalışır ?

Sincan Oto Kurtarıcı, alanında deneyimli ve donanımlı oto çekici işletmeleriyle 724 oto çekici hizmeti vermektedir. Saatin kaç olduğuna bakılmaksızın bizlere ulaşan müşterilerin konumu tespit edilir. Arızalı veya hareket edemeyen aracın yük durumu, aracın büyüklüğü tespit edilerek iligi Sincan oto kurtarıcı hemen konumunuza hareket eder. Planlama dahilinde müşterilerimizin kaldığı yerden ihtiyaç duyulan tamirci servisine nakliyatı yapılır. Müşterilerimizin araca dair belirttiği her detay bizim için önemlidir. Ayrıca müşterimizin yolda kalan aracını çektirmek istediği özel bir yer tamirci, kaportacı, elektrikçi veya servis varsa ilgili Sincan çekicimiz duruma göre hareket eder.

 

 

 

 

Sincan En Yakın Çekici Kapsamı ?

Herhangi bir araç arızası veya istenmeyen bir kaza sonucu yolda kalan müşterilerimiz araç çekici hizmeti için tereddütler yaşayabilmektedir. Motor arızası, akü bitmesi, elektrik arızası, küçük veya büyük çaplı kazalar ( hiç istenmese de ), lastik patlaması, yakıt bitmesi, sipariş edilen sıfır araç taşınması gibi sebeplerle "çekici-oto kurtarma" talep edilebilmektedir. Aracın neden dolayı yolda kaldığı, arızayı tespit edebilecek ustanın bulunabilmesi, aracın bulunduğu yerde tamir ettirebilme imkanı, araç bulunduğu yerde tamir edilemeyecekse uygun ve güvenilir oto kurtarma ile irtibata geçme kaygısı, aracın cinsine göre ( motorsiklet, otomobil, minibüs , traktör , kamyonet, karavan, tekne, otobüs, yarım otobüs, kamyon, tır , ağır vasıta, iş makinası, kepçe, forklift,  çoklu araç taşıma ) uygun "çekici-kurtarıcı" belirlenmesi, aracın yük durumu gibi bilgiler oto çekici için çok değerlidir. Bütün planlama müşteriden sağlıklı bir şekilde alınan bu bilgiler dahilinde  yapılacaktır. Sıfır araç taşıma taleplerinde, müşterimizin isteği doğrultusunda özel taşıma hizmeti veya çoklu araç taşıma ( çoklu çekici ) hizmeti verilebilmektedir. VIP veya özel araçların taşınma talebinde Sincan çoklu taşıma veya özel araç çekici hizmeti verilmektedir. Vinç ihtiyacı olan durumlarda farklı tonajlardaki vinçlerle kurtarma hizmeti yapılmaktadır.

 

Sincan 724 çekici, hizmetlerine ek olarak akla gelen motorsiklet taşıma (çekme), otomobil kurtarma ( otomobil çekici, otomobil taşıma), minibüs taşıma ( minibüs kurtarma, minibüs çekici ), kamyonet taşıma ( kamyonet çekici, kamyonet kurtarıcı ), otobüs taşıma ( otobüs kurtarma, otobüs çekici ), karavan çekici, tekne çekici, traktör taşıma ( traktör çekici, traktör kurtarma ), yarım otobüs taşıma ( yarım otobüs kurtarma, yarım otobüs çekici ), kamyon taşıma ( kamyon kurtarma, kamyon çekici), tır kurtarma, iş makinası taşıma ( iş makinası kurtarma ), özel araç taşıma ( özel araç çekici, özel araç kurtarma ), vinç hizmeti gibi sorularda da her türlü Sincan oto çekici ve Sincan oto kurtarıcı hizmeti sunulmaktadır.

 

 

 

En Yakın Çekici İçin Bize Ulaşın

Sincan ilçesinin her bölgesinde aracınızın arıza yaptığı herhangi bir durumda yapmanız gereken sadece cekiciyolda.com adresinden bizlere ulaşmaktır. "724 çekici" hizmetiyle müşterilemizi hiçbir zaman yalnız bırakmıyoruz. İnternet adresimizden ulaşabildiğiniz gibi 0541 77 24 777 numaralı telefon hattımızdan da her zaman bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlerden beklentimiz paniğe kapılmadan ve tehlikeli bir duruma yol açmadan aracınızın emniyetli bir yerde tutmanızdır. Buna imkanınız yoksa kendinizin emniyetli bir bölgeye geçmesi ve çekici-kurtarıcı ekiplerimizin sizlere ulaşmasını beklemenizdir. Bizler üzerimize düşeni en hassas şekilde yerine getirmek üzere sizlere hizmet vermeye çalışıyoruz. En büyük hedefimiz verdiğimiz hizmetlerde %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Sincan oto çekici olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

 

tags :  Sincan Çekici,        Sincan Oto Çekici,         Sincan Kurtarıcı,        Sincan Oto Kurtarıcı,        Sincan En Yakın Çekici,        Sincan Çekici Hizmeti,        Sincan Oto Transfer,         Sincan Oto Kurtarma

 


Çekici Yolda ; Türkiye’nin bütün il ve ilçelerinde sizlere donanımlı ve hesaplı çekici hizmeti veren bir platformdur.
Aracınızın herhangi bir arızasından dolayı yolda kaldığınızda en yakın çekici hizmeti için hemen bize ulaşın!
Çalışma Saatleri
7 Gün 24 Saat